Dış Mantolama

Mantolama Uygulamalarının Esas Amacı Binayı Manto İçine Alarak Dış Yüzeyden Gelebilecek Sıcak Ya Da Soğuk Havadan Ve Yağış Sularından Binayı Korumaktır. Üç Farklı Yöntem ( İçten, Ortadan Ve Dıştan ) İle Uygulamabilen Mantolama Sistemlerinde En İdeal Olanı Dış Cephe Mantolamadır. Uygulama Dış Yüzeyden Yapılacağı İçin Isı Yalıtımı Dışında, Binanın Estetik Olarak Da Zenginleştirilmesi İkinci Amaç Olarak Karşımızda Çıkmaktadır. 

Mantolama Renkleri

Dış Mantolamada Tercih Edilebilecek Renkler, Isı Yalıtım Sistemleri İle Uyumlu, Silikon Teknoloji Sayesinde Suya Dayanıklı, Nefes Alabilen Ve Kendi Kendini Temizleyebilen Dış Cephe Boyalarından Oluşmaktadır.

Tüm Konut Sakinlerinin Ortak Beğenisini Kazanmak Doğrultusunda  VİA İNŞAAT Tasarım Ekibi, Kullandığı 3 Boyutlu Renklendirme Teknolojisi İle Uygulama Öncesinde Renk Kombinasyonları Ve Estetik Yapı Elemanlarını Bina Fotoğraflarınıza Uygular. Bu Bilgileri Yalıtım Projesi Sonrasında Beklenmedik Sonuçlara Yol Açmamak Adına Konut Yönetimine Büyük Boyutlu Görseller Halinde Sunar. Bu Uygulama Sizlere, Konutlarınızın Uygulama Sonrası Bürüneceği Yeni Görünümü Ayrıntılı Bir Şekilde Görebilme Ve İstendiği Takdirde Değiştirebilme Olanağı Sağlar. 

Isı Yalıtımı İle İlgili Yapacağımız Görüşmelerde, VİA İNŞAAT Tasarım Ekibinin Konutlarınıza Değer Katacak Estetik Tasarım Önerilerini Öğrenebilirsiniz. 

Dış Cephe Renk Kartelası Örneği

Hasat Sarısı Deniz Kabuğu Kar Beyazı Kum
Çikolata Karaib Kahvesi Patara Ürgüp
Sis Beyazı Çöl Beyazı Bahama Beyazı Fırtına Grisi
Deniz Mavisi Buz Grisi Lal Tuğla
Yalı Pembesi Koyu Somon Olympos Okaliptüs
Gardenya Fil Dişi Sahili Yosun Yeşili Bal
Tibet Sümela Hardal Bitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kartela Renkleri Örnek Olarak Verilmiştir, Tasarım Ekibimiz Sizin Belirlediğiniz Renk Ve Kombinasyonlara Göre Tasarım Uygulamalarını Gerçekleştirecektir.

VİA İNŞAAT Yapmış Olduğu Yenilikçi Dış Cephe Mantolama Uygulama Örneklerini Görmek İçin Resimler Galerisi Ziyaret Etmenizi Ve Farklı Renk Kombinasyonlarını Bina Görselleri Üzerinde De Görmenizi Tavsiye Ederiz.